خرید عروسک ملکه آفریقا ازین پس بجای باربی

خرید عروسک ملکه آفریقا که این روزها در کشورهای نیجریه و آفریقایی بسیار رواج پیدا کرده است چگونه متولد شد  در چند سال پیش که وقتی دختر خواهر توفیق اوکویا زنی که هیچ شغلی نداشت از او عروسکی سیاه پوست خواست او نتوانست ان را تهیه کند پس ایده ساخت این نوع عروسک سیاه پوست در ذهن او نقش بست . این زن چهل و سه ساله که این عروسک را همراه عروسک دیگری که شاهدخت آفریقا نام گرفته بود در قاره آفریقا زمان شروع یک تجارت بزرگ را شکل می داد . او در مدت کوتاهی توانست نزدیک به نه هزار خرید عروسکی ملکه آفریقایی را در نیجریه به فروش برساند و سهم ۱۵ درصدی از بازار اسباب بازی این کشور را از ان خود کند . حتی شرکت سازنده عروسک های باربی برای فروش در این قاره عروسک های باربی را با پوست سیاه رنگ تولید می کردند اما این امر باعث بهبود اوضاع نشد و عروسک های باربی همچنان فروش خوبی در این کشور ندارند .

خرید عروسک های جادویی !

نادیا دختر کوچکی که روزی بهمراه مادرش برای خرید عروسک به بازار رفنتد ، با دید بازار عروسک های معمول را می دیدند عروسک هایی مثل عروسک های پسرانه ، عروسک های دخترانه ، عروسک های حیوانات و … . غیر از مغازه های عروسک فروشی حتی دست فروشها هم مشغول به فروش عروسک ها بودند که نادیا ناگهان عروسکی در بین عروسکهای یک دست فروش نظر آن را به خود جلب کرد . از نظر نادیا ان عروسک یک عروسک معمولی نبود و یک عروسک جادویی برایش به نظر می رسید ، و مادر نادیا آن عروسک جادویی را برای خرید عروسک نادیا ترجیج داد و آن را برای نادیا خرید کرد . تا اینکه بعد از مدتی که نادیا برای ان عروسک بهانه گیر شده بود بعد از ۲ روز هر چقدر به آن عروسک غذا می داد آن عروسک تغییری نمی کرد .

نکات مهم استفاده بعد از خرید زیورآلات !

استفاده از خرید زیورآلات همیشه در پوشش و جلوه داده ظاهر بسیار موثر بوده و بخش مکمل پوشش می باشد . چطور باید با استفاده از یک گردنبند یا گوشواره ظاهر خاصی داشته باشیم ؟ اگر راه درست آن را ندانیم برعکس می تواند ظاهر ما را از انچه که هست بدتر نمایش دهد . در واقع خرید زیورالات را نمی توان بخش جانبی پوشش دانست و آنها می توانند در ظاهر ما همه چیز را متفاوت کنند . یک تکه از زیوالات می تواند بخش بزرگی از ظاهر شما را نمایان کند ،همیشه چند تکه کوچک و یک تکه ی بزرگ هماهنگ با هم می تواند جلوه ی خاصی را در شما ایجاد کند . مثلا یک گردنبند شیک و خاص می تواند با هماهنگ شدن درست در یک پیراهن ساده جلوه ای بسیار خاص را در پوشش شما ایجاد کند . با یک تکه ی برجسته هم می توانید آن چیزی را که باید به درستی در ظاهر خود نمایان کنید و لازم نیست خود را در انواع و اقسام زیورالات غرق کنید .

خرید کادو تولد برای خانوم ها

یکی از مهمترین چیزهایی که دهن مارو به خودش مشغول می کند خرید کادو برای کسی هست که دوستش داریم . نکات بسیار مهم در هدیه دادن به خانوم ها یکی این است که خانوم ها برایشان بسته بندی بسیار مهم می باشد ، پس فراموش نکنید که باید حتما با جعبه کادویی ربان و پاپیون باشد . همچنین به یاد داشته باشید یک هدیه کوچک و ارزان به موقع خیلی بهتر از یک هدیه گران قیمت با یک هفته تاخیر است . خانوم دوست ندارند برای گرفتن کادو تولدشان برایشان خرید کادوی ظروف اشپزخانه یا قاشق چنگال باشد . یکی از مهمترین چیز ها در خرید یک کادو در نظر گرفتن سن طرف می باشد . یکی از پشنهادات ما برای اکثر سن ها ساعت می باشد . دیگر خرید زیورآلات و نیم ست می باشد . در صورتی که قصد دادن کادو به یک نوجوان یا کودک را دارید دادن پکیج لوازم التحریر هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد . دادن عطر و ادکلن و ست هایشان و حتی لوازم آرایشی هم می تواند برای بانوان بسیار خوشحال کننده باشد .

نکات در خرید کادو برای بانوان !

در زیر نکات بسیار مهمی اشاره شده که برای خرید کادو برای یک بانو حتما باید به آنها توجه شود . گرفتن هدیه برای بانوان کاری بسیار پیچیده و دشوار است که اگر ظرافت آن را رعایت نکنید بجای درست فهمیده شدن پیامتان می تواند جواب برعکس دهد . در اول جادوی بسته بندی می باشد . بانوان کادویی را که در بسته بندی بسیار زیبا پیچیده شده باشد را خیلی می پسندند اشتباه تکراری اینکه به او بگویید چشمانش را ببندد و هدیه ای ساده را در دست او می گذارید نشوید . دوم اینکه باید تمام مناسب های مربوط به زن زندگیتان را از بر کنید ، اگر رابطه تان برایتان مهم هست حتما تمام مناسبت ها را به او هدیه دهید . سوم اینکه زبان زنان را بیاموزید اگر او به شما می گوید نمیخواهد برایم چیزی بخری یا اینکه تا آخر عمر از زنده بودنت پشیمان می شوی . در نکته بعدی اینکه لزومی ندارد که حتما پول زیادی از جیبتان خرج کنید .

فروش و خرید عروسک عشقی در کشور !

اگر به گذشته برگردیم کسی فکرش را نمی کرد عروسک از حالت یک ابزار برای بازی به یک وسیله تهدید کننده امنیت اخلاقی مواجه شویم . در ماه های گدشته در بازارهای سطح شهر برای خرید عروسک با عروسک هایی روبرو می شویم با نام های عروسک عشقی که در ادامه از داستان ناامید کننده آن بیان خواهیم کرد . در ماه های اخیر با عروسک هایی مواجه هستیم که صرف نظر از یک ابزار برای بازی یک هجمه فرهنگی را یدک می کشند ، مانند عروسک های دختر و پسر با صدای دوستت دارم . این عروسک ها دارای سنسوری هستند که دو عروسک دختر و پسر که در کنار یکدیگر از ناحیه صورت نزدیک می شوند و صدای نازک زنی کلمه دوستت دارم را با لحن تحریک آمیز چندین بار تکرار می کند . فروش و خرید عروسک با قیمت های بین ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان می باشد . یکی از فروشندگان این عروسک ها می گوید این نوع عروسک ها در ماه های گذشته با تولید و واردات از کشور های چین و تایلند به کشور هستند .

خرید عروسک میلیونی در تهران !

اگر در تهران به دنبال خرید عروسک و اسباب بازی هستید باید به خیابان میرزای شیرازی تهران سری بزنید . در این خیابان از ماشین های کوچک تا عروسک های بسیار بزرگ گرفته می توانید پیدا کنید .عروسک هم خود می تواند یکی از اجزای خرید کادو باشد . اگر در سال های پیش به این خیابان سری میزدید با عروسک های کارتون های معروف عصر یخبندان و شهرک هیولاها مواجه می شدید که عروسک ها نشسته در پشت ویترین به شما خیره بودند ، اما اکنون عروسک های ماداگاسکار و فامیل دور و کلاه قرمزی را می توانید بیشتر مشاهده کنید . البته در این بین عروسک های دخترانه که همیشه در این بازار حضور دارند را نمی توان نادیده گرفت که در اندازه های مختلفی یافت می شوند که گاهی طول آنها به یک متر هم می رسد . در این بازار تنوع مختلفی از قیمت های عروسک از ۲۵ تا ۵۰ هزار تومان را در زنج معمول می توان پیدا کرد . عروسک های دخترانه نیز در این بازار با قیمت ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان می توان یافت کرد . اما خرید عروسک ارزان را در این بازار نمی توان شاهد بود . عروسک های گاه با قیمت یک میلیون برای خرید یک زرافه بسیار بزرگ نیز قیمت می دهند .

راه حل تمیز کردن زیورالات نقره

برای تمیز کردن زیورالات نقره ای خود که سیاه شده اند و زرق و برق اولیه خود را از دست داده اند ناامید شده اید به ادامه مطلب توجه کنید . با محلول یک قاشق آبلیمو ، یک و نیم فنجان آب و نصف فنجان شیرخشک به مدت یک شب می توانید بعد از خرید زیورالات نقره ای که رنگ و روی خود را از دست داده اند را مثل رو اول کنید . روش دیگر استفاده از یک لیتر آب ، یک قاش جوش شیرین و یک تکه آلومینیوم را با هم بجوشانید و به مدت ۱۰ ثانیه زیورالات نقره خود را درون آن بیندازید سپس آن را خارج کنید ، سپس با ساخت خمیری از یک چهارم فنجان جوش شیرین و دو قاشق آب با یک اسفنج مرطوب روی نقره قرار داده سپس ان را شستشو دهید و خشک کنید . از دیگر راه های مختلف تمیز کردن نقره پس از خرید زیورالات نقره که رنگ و روی خود را از دست داده اند می توان به استفاده از سس گوجه فرنگی نام برد .

روش های نگهداری بعد از خرید زیورالات را بیاموزید.

خیلی از افراد از راه های درست نگهداری از زیورآلات بی اطلاع هستند و باعث از بین رفتن زود هنگام جلای اولیه آنها می شود . وقتی بعد از خرید زیورالات برای سنگ آن هم از فروشنده مورد اعتمادتان فاکتور آن را هم دریافت می کنید برای اطمینان بیشتر از اصالت آن سنگ به فروشنده دیگری مراجعه نکنید ، زیرا باعث می شود آن فروشنده با نگاه سطی به آن نتواند از ارزش اصلی آن اطلاعات درستی به شما دهد ، همین رو باعث برهم زدن آرامش شما خواهد شد . اگر خرید زیورالات را می خواهید جایگزین خرید کادو داشته باشید حتما از راه های نگهداری صحیح آن اطلاع پیدا کنید . توجه کنید که هر چند از گاهی زیورالان خود را برای تمیز کاریی و آب کاری و بازدید نزد جواهر فروشان ببرید تا از ضرر های احتمالی به آن جلوگیری کرده باشید . توجه کنید هیچ گاه از بنزین یا آب گرم برای تمیز کردن سنگ های زمر امتناع کنید زیرا باعث ترک خودرن آن می شود . خرید زیورالات مجلل همیشه جز جدایی ناپذیر خرید بانوان بوده و راه های نگهداری از آن هم باید برای آن فرا گرفته شود .

راه حل خرید کادو برای آقایان چیست ؟

خرید هدیه برای اقایان کار ساده ای نیست اما مناسبت های گوناگون مثل روز پدر ما را ایجاب به خرید کادو برای آقایان می کند . برای هدیه اقایان تقریبا کار مشکلی پیش رو دارد چون همسر ، برادر یا پدرتان را سخت می توان مجاب به قبول هدیه کرد . به قول یک پرفسور بنام مارگارت راکر خرید کادو از دید اقایان یک مبادله اقتصادی است . خانوم ها از هدایای هیجان انگیز هم بشدت استقبال می کنند اما اقایان تمایل دارد چیزی که هدیه میگیرند را بتوانند نگهداری کنند و از ان استفاده کنند ، مثلا با خرید عروسک نمی توانید آقایان را هیجان زده کنید . پس باید به دنبال چیزی کاربردی برای آقایان باشید ، باید ببینید به ورزش علاقه مند است یا به باغبانی عشق می ورزد ، حتی شاید آن به تماشای فیلم علاقه ی زیادی داشته باشد که در این صورت یک فیلم ویدئویی یا یک دستگاه صوتی تصویری برایش چیز هیجان انگیز تری می باشد . سعی کنید از خرید کادوی معمولی بپرهیزید ، آقایان هم مانند بانوان از یک هدیه تکراری و پیش پا افتاده هیجان زده نمی شوند .